Ekonomi

16. Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı IDEF ertelendi

Haberin Detayları Geliyor…

Son dakika gelişmelere anında ulaşmak için Haber7 uygulamasını akıllı cihazlarınıza kullanabilirsiniz. (iOS, Android)Twitter’da yapabilirsin @haber7Hesabınızı takip edebilirsiniz.

Uygulama mağazası Google Oyun Takip et

 

IDEF, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Milli Savunma Bakanlığı konutunda, Savunma Sanayii Başkanlığı’nın katkılarıyla, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı yönetim ve sorumluluğunda, TÜYAP organizasyonunda 2 yılda bir düzenlenmektedir. Tüm Fuarlarda Üretim.

IDEF 2021

IDEF 2021, 81 ülke ve 2 uluslararası kuruluştan 163 heyet ve 614 heyet üyesini ağırladı. 1 Cumhurbaşkanı, 1 Başkanlık Divanı Başkan Yardımcısı, 1 Başbakan, 1 Başbakan Yardımcısı, 24 Bakan, 14 Genelkurmay Başkanı, 2 Genelkurmay Başkanı, 25 Kuvvet Komutanı, 11 Bakan Yardımcısı ve 1 Müsteşar ile çok sayıda sivil ve askeri fuara satın alma yetkilileri katıldı. .

53 ülkeden 1.238 firmayı ağırlayan fuarda, heyetler arasında yerli ve yabancı katılımcı firmalarla değerli ticari bağlantılar kurulurken, satın alma makamları arasında 4.055 planlı toplantı, stant ziyareti ve 94 imza töreni gerçekleştirildi, heyetler ve katılımcılar.

Ziyaretçilerden yoğun ilgi gören fuarı 94 ülkeden 68.795 profesyonel ziyaret etti.

uzunkopruhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Yenikent Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu