Haber

AK Parti Kars İl Başkanı Muammer Sancar Vatandaşların Sorunlarını Dinledi

AK Parti Kars İl Başkanı Muammer Sancar, vatandaşların sorunlarına değindi. Sancar, sorunların çözümü için vatandaşlarla istişarelerde bulundu.

AK Parti Kars İl Başkanı Muammer Sancar ofisinin kapılarını kapatmıyor. Vatandaşların diledikleri saatte kendisine ulaşmalarına imkan tanıyan Sancar, vatandaşların hizmetinde olduklarını belirtti.

Her fırsatta makamında vatandaşlarla bir araya gelen Önder Sancar, vatandaşların sorun ve şikâyetlerini dinliyor, sorunların çözümü için ilgili kurumları çağırıyor ve vatandaşların sorunlarını aktarıyor.

Eğitim, sağlık ve ulaşım başta olmak üzere vatandaşların kendilerine ilettiği sorunları analiz eden Sancar, vatandaşların en iyi hizmete layık olduğunu kaydetti.

AK Parti Kars İl Başkanı Muammer Sancar, “Vatandaşımıza hizmet için göreve geldik. Vatandaşımızın yanındayız, sorunlarını çözmek ve onlara en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Ofisimizi vatandaşlarımıza açtık. Onlara imkan sağladık” dedi. Bize kolayca ulaşabilmeniz için. Amacımız vatandaş odaklı hizmet sunmaktır.” .

Öte yandan AK Parti İl Müdürlüğü’ne gelen vatandaşlar da çay içip Önder Sancar ile görüşme imkanı buluyor. Sancar vatandaşların sorunlarını dinliyor ve sorunlarına çözüm üretiyor. – KARS

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Yenikent Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu