Haber

Alaçatı’da mahalli derbi maç için güvenlik toplantısı yapıldı

4 Aralık Pazar günü oynanacak Alaçatıspor- Çeşme Belediyespor maçı nedeniyle Çeşme Kaymakamı Mehmet Maraşlı başkanlığında güvenlik toplantısı yapıldı.

Kaymakamlıkta İlçe Spor Güvenlik Kurulu toplantısına Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran, İlçe Emniyet Müdürü Tolga Özel, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erkan Kip, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Nuri Büyükateş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şahan Çöker, İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Emin Bostan, Çeşme Belediyespor katıldı. Kulüp Başkanı Mustafa. Kaymakçı ve Alaçatı Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ozan Gençalp katıldı.

Toplantıda, bu hafta sonu ve ikinci yarı oynanacak yerel derbi maçlarında uygulanacak güvenlik önlemleri ve kuralları belirlendi.

Alınan karara göre, 4 Aralık Pazar günü Alaçatı’da oynanacak yerel derbi karşılaşmaya Çeşme Belediyespor seyircisi alınmayacak. Ev sahibi Alaçatıspor’un seyircisi tribünlere davetiye ve kimlik takdimi ile alınacak. Maça girişte alkol kontrolü yapılacaktır. Konuk tribünü boş tutulacaktır.

Alınan karara göre, ikinci yarıda Çeşme’de oynanacak yerel derbi karşılaşmasında Alaçatıspor taraftarları için birebir tedbir ve kurallar uygulanacak. – İZMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Yenikent Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu