Haber

Bahçeli hedefte, Alaattin Çakıcı tehdit etti: Bu ihaneti unutmayacağız

Maraş merkezli sarsıntıların ardından oynanan ilk Muhteşem Lig maçlarında Fenerbahçe ve Beşiktaş tribünlerinde “Hükümet istifa” sloganları atıldı. MHP lideri Devlet Bahçeli, Beşiktaş maçındaki tezahüratların ardından kulüp üyeliğinden istifa ettiğini sosyal medya hesabından, “Türk futbolunu zulme mahkum etmek isteyenlere bu aşamada göz yummak mümkün değil. aşağılama ve rezalet”.

Bahçeli’nin inisiyatifiyle çıkarılan infaz indirimi paketi kapsamında serbest bırakılan organize suç lideri Alaattin Çakıcı, hükümeti istifaya çağıran yandaşlarını da tehdit etti.

“KULÜP LİDERLERİNİN BU İHANETE ORTAK OLMADIĞINA İNANIYORUM”

Çakıcı’nın açıklaması şöyle:

“Ülkemizde son yüzyılın en büyük doğal afeti yaşanmıştır. Sayın devlet liderimiz, devletimizin tüm birimleri, milletimizle birlikte genel başkanımız, genel başkanımız, devletimiz BAHÇELİ müdahale etmiştir. Devlet ve milletle el ele. Depremde hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum.” Rabbimin rahmetli ismiyle birlik ve beraberlik olması gerekirken, olağan provokatör olan muhalefet, depremde hayatını kaybeden kardeşlerimiz üzerinden bir kez daha iktidarı zarara uğratmak için bölücülük yaptı.

Fenerbahçe tribününde başlayan ve dozu artan bir günün ardından Beşiktaş-Antalyaspor maçında da Antalyaspor tribününde ihanetlerine devam ettiler. Beşiktaş Çarşı kümesi bu duruma müdahale etti. Kulüp yöneticilerinin bu ihanete ortak olmadığına inanıyorum. Bu ihaneti kim organize ettiyse ve kim bu ihanetlerde aktif rol aldıysa Allah’ın laneti onların üzerine olsun, devlete ve millete sadık olanlar bu ihaneti asla unutmayacak.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Yenikent Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu