Haber

Başkan Altay ve Başkan Pekyatımcı Sızan Vatandaşlarla Buluştu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı, “Cuma Buluşmaları” kapsamında Sızma Aşağı Camii’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı’nın her hafta farklı bir mahallede düzenlediği Cuma Buluşmaları’nın bu haftaki adresi Sızma Mahallesi oldu. Lider Pekyatımcı, Sızma Aşağı Camii’nde kılınan cuma namazının ardından vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti Konya İl Başkan Yardımcısı Ali Dğrak, Selçuklu İlçe Müftüsü Bekir Derin, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, Sızma Mahalle Muhtarı Ramazan Dinç, belediye başkan yardımcıları ve meclis üyelerinin yanı sıra, birim yöneticileri. Çocuklarla yakından ilgilenen Lider Pekyatımcı ve Lider Altay, onlara Konyaspor formaları hediye etti.

Başkan Pekyatımcı, “Cuma Buluşmaları birlik ve beraberliğe vesiledir”

Cuma Toplantılarının ilçenin ihtiyaçlarının belirlenmesi ve sorunların analizine büyük katkı sağladığını kaydeden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı, “Selçuklu Belediyesi olarak Konya Büyükşehir Belediyemiz ile iş birliği ve uyum içinde çalışıyoruz. ilçemizde yaşam standardını yükseltmek için.Bu noktada en büyük destekçimiz hemşerilerimiz Gönül.Belediyecilik anlayışı doğrultusunda, birlik ve beraberlik ruhuna uygun olarak her fırsatta kendileriyle bir araya geliyoruz. fırsat buldukça onların teklif, istek ve taleplerini dinledik. Bu toplantılar Selçuklularda ortak aklın ve istişare kültürünün yaşatılmasına katkı sağlarken, hemşerilerimizle bağlarımızın güçlenmesine de vesile oluyor.” dedi.

Başkan Altay, “Şehrimizi daha ileriye taşımak için çalışıyoruz” dedi

Yeni yılın ilk Cuma Buluşması’nda hemşehrileriyle Sızma Mahallesi’nde bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu anlatan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Cuma günleri her fırsatta şehrimizin farklı camilerinde vatandaşlarımızla buluşuyoruz. fırsat buldukça onların istek ve önerilerini dinledik. Bu hafta kalbimizde yeri her zaman ayrı olan Sızmalı hemşerilerimizle beraberiz. Hep birlikte “Model Konya Belediyecik” unsuru ile şehrimizi daha ileriye taşıma çabalarımız artarak devam edecektir.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Yenikent Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu