Haber

Başkan Pekyatımcı, “Selçuklulara daha kaliteli hizmet vermeye çalışıyoruz”

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı, “Cuma Buluşmaları” kapsamında Binkonutlar Mahallesi’ndeki Süleyman Çelebi Camii sakinleri ile bir araya geldi.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırımcı’nın her hafta farklı bir mahallede düzenlediği Cuma Buluşmaları’nın bu haftaki adresi Binkonutlar Mahallesi oldu. Lider Pekyatımcı, Süleyman Çelebi Camii’nde kılınan cuma namazının ardından mahallelilerle bir araya gelerek istek ve önerilerini dinledi.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı’ya Selçuklu Kaymakamı Eflatun Can Tortop, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Asım Ceyhan, Selçuklu Muhtarları Derneği Lideri Mustafa Avcıoğlu, Binkonut Mahalle Muhtarı Fatih Keş, belediye başkan yardımcıları ve meclis üyeleri ile birim yöneticileri eşlik etti.

Başkan Pekyatımcı, “Daha kaliteli hizmet için seferberliğimizi sürdürme gayreti içindeyiz”

Selçuklu’da ilçenin her noktasına en iyi hizmeti götürmek için çaba sarf ettiklerini belirten Lider Pekyatımcı, “Sunduğumuz temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal tesisler, spor sahaları, sağlık ve eğitim tesisleri İyi ki Selçuklularda yaşıyorum dedirtmek.

Vatandaşların yaklaşan Kurban Bayramı’nı kutlayan Önder Pekyatımcı, “Uzun süredir görmediğimiz akrabalarımızı, yaşlılarımızı, fakirlerimizi fırsat bilip onların gönlünü kazanalım. küskünlükleri ve küskünlükleri bayram sevincini bir arada yaşayalım.Selçuklu Belediyesi olarak belediye hizmetlerimiz 24 saat devam edecek, vatandaşlarımız huzurlu bir yaşam sürecek.Tatilin güzel geçmesi için tüm tedbirlerimizi aldık. vatandaşlarımızın ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramını tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim.” söz konusu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ulus-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Yenikent Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu