Haber

Çin ve Fransa, ekonomik ve mali diyaloğun sonuçlarının uygulanması konusunda görüş alışverişinde bulundu

PEKİN, 30 Ekim (Xinhua) — Çin Başbakan Yardımcısı He Lifeng, Pazar günü Pekin’de Fransa Cumhurbaşkanı’nın Diplomatik Danışmanı Emmanuel Bonne ile bir araya geldi.

İki taraf, 9. Çin-Fransa Yüksek Düzeyli Ekonomik ve Mali Diyalog Toplantısı sonuçlarının uygulanması konusunda pratik ve yapıcı görüş alışverişinde bulundu.

Çin Komünist Partisi Merkez Komitesi Siyasi Ofisi Üyesi ve Mali ve Ekonomik İşler Merkez Komitesi Ofisi Direktörü olan Kendisi, Çin-Fransa ilişkilerinin, Çin-Fransa yönetimi altında yüksek bir gelişme düzeyine ulaştığını belirtti. İki ülke başkanlarının stratejik rehberliği.

Gelecek yılın Çin ve Fransa arasında diplomatik bağların kurulmasının 60. yıldönümü olacağını hatırlatarak, iki ülkenin başkanlarının ulaştığı önemli anlaşmayı uygulamak ve ayrıca başarmak için bu fırsatı Fransa ile birlikte ele geçirmeye hazır olduklarını söyledi. ikili ekonomik ve ticari işbirliğinde daha somut sonuçlar elde edilmesi.

Bonne, Fransa-Çin ilişkilerinin sürekli gelişimini teşvik etmek amacıyla Çin ile ekonomi, ticaret, finans ve diğer alanlarda etkileşimi ve iş birliğini güçlendirmeye istekli olduklarını kaydetti.

alanya-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Yenikent Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu