Haber

İLK FRAGMAN GELİYOR! Ah Belinda filminin konusu nedir? Neslihan Atagül’le oynadığı Ah Belinda’nın oyuncuları kimler?

Son olarak Gecenin Sonunda dizisinde eşi Kadir Doğulu ile birlikte rol alan Neslihan Atagül, ünlü yönetmen Atıf Yılmaz’ın klasiği ‘Aaahh Belinda’dan uyarlama ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Atagül, çekimlerin tamamlandığını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. İlgiyle takip edilen filmden ilk fragman geldi.

Ah Belinda filminin konusu nedir?

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği filmin Netflix’te yayınlanacağı biliniyor.

‘Aaahh Belinda’ konusu merak ediliyor. Sinemanın ilk versiyonunda Serap (yani Müjde Ar) çağdaş ve başarılı bir tiyatro oyuncusunu canlandırmıştır. Kadının yemek pişirme, temizlik ve çocuk doğurma gibi klasik rollerini hor gören ve dönemin kurallarına göre Avrupai bir yaşam süren Serap; İlk kez bir reklam filminde oynamayı kabul etti.

Ardından yeni çıkan Belinda adlı şampuanın reklam filminde oynamayı kabul eden Serap, iki çocuklu tipik bir ev hanımı olan Naciye’yi canlandıracak.

Çekimler sırasında boy değiştirerek bir anda kendini Belinda reklam filminde Naciye olarak bulan Serap, sevgilisi Suat dahil kimseyi Serap olduğuna ikna edemez. İkna çabaları işe yaramaz. Böylece kendini bir akıl hastanesinde bulacaktır. Yeni hayatını tam kabullenmeye başlarken bu kez eski hayatına geri dönecektir.

Ah Belinda filminin fragmanını izle

Ah Belinda filminin oyuncuları kimlerdir?

Atıf Yılmaz’ın 1986 yapımı ‘Aaahh Belinda’ filminde Müjde Ar başrolü üstlenirken, filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz Zafer, Macit Koper, Mehmet Akan, Füsun Demirel, Erol Durak ve Güzin Özipek gibi isimler de yer aldı.

Filmin yeni versiyonunda Serap’ı Neslihan Atagül, Suat’ı ise güzel oyuncu Serkan Çayoğlu canlandıracak. Tüm oyuncu kadrosu açıklandığında sayfamızda yayınlayacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Yenikent Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu