Yaşam

Kim Milyoner Olmak İster dizisinin yıldızı 8 Yıldır Komada olan Kenan Işık’ın sağlık durumu nasıl?

2014 yılında sporun ardından saunaya giren Kenan Işık, saunanın ardından fenalaşarak dengesini kaybederek kafasını çarpmış ve baygın halde hastaneye kaldırılmıştı. Beyin kanaması geçiren Işık, 4 saatlik ameliyatın ardından komada kaldı ve o günden bu yana evinde tedavi görüyor. Kenan Işık’ın sağlık durumuyla ilgili ortaya atılan iddiaların ardından ünlü ismin sağlık durumu bir kez daha gündem oldu. Gelin Kenan Işık’ın sağlık durumuyla ilgili son duruma bir göz atalım…

Star TV’de haber sunmaya başladığı dönemle birlikte tüm Türkiye’yi yakından tanımaya başlayan Kenan Işık, daha sonra Kim Milyoner Olmak İster programında başarılı sunumuyla boy gösterdi.

2014 yılında ayağının kayması sonucu kafasını çarparak beyin kanaması geçiren Işık’ın o günden bu yana komada olduğunu biliyorsunuz.

Önce Almanya’da bir rehabilitasyon merkezinde tedavi gören ardından Türkiye’deki evinde tedavisine devam eden ünlü sunucunun sağlık durumu hakkında sık sık yeni tartışmalar yapılıyor.

Kenan Işık’ın sağlık durumu geçtiğimiz aylarda arkadaşı Ozan Zeybek tarafından paylaşılmış ve kendisine iyi bakıldığı öğrenilmişti.

‘Nisan’da 8 yıl olacak. Ama bakım çok iyi. Kenan Işık’ı böyle tanıyorsunuz. Her gün sakal tıraşı oluyor ve beslenme desteği alıyor. Yatan hastalarda sıklıkla yaralar ve zayıflamalar olur. Ama Kenan Işık tıpkı bıraktığımız gibi. Çok iyi bakılıyor. Bu tür anılar kalır. Ailesi tarafından çok iyi bakılıyor.’

8 yıldır komada olan Işık’ın sağlığıyla ilgili son iddialara göre durumunda bir değişiklik olmadığı öğrenildi.

Hala eskisi gibi Kenan Işık’ı ekranlarda göreceğimiz günleri iple çekiyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Yenikent Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu