Haber

Sinan Ogan: “Üssümüzle Görüşmeler Yapacağım”

ATA İttifakı Başkan adayı Sinan Ogan, “Üssümüzle görüşeceğim. İmzacılarımızın temsilcileri ve kanaat önderlerimizle görüşeceğim. Ona göre bir sonuç belirleyeceğiz. Bunun durumuna göre yol haritamızı ortaya koyacağız.” Sonuç çıkar, ondan sonra biz de önümüzdeki 14 gün içinde üzerimize düşeni yapacağız” dedi.

ATA İttifakı Başkan adayı Sinan Ogan, bu akşam saat 3.30’da Ankara’da bir otelde açıklama yaptı. Ogan dedi ki:

“Bizi bu noktaya getiren hemşehrilerimizin her birini tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum. Güç kurallardadır. oy Çalışmayı yaptık ve bugün Türkiye’deki seçim sonuçlarını doğrudan etkileyecek bir noktaya geldik. Bunu bizim için bir başarı olarak görüyorum. Aslında beklediğimiz oy daha da yüksekti ama Türkiye’deki seçim koşulları malum. Bu yüzden yorumumu daha sonra yapacağım.

Önümüzdeki bir veya iki gün içinde CET Alliance Genel Liderleri ile hızlı bir şekilde bir toplantı yapacağım. Üssümüzle konuşacağım. İmzacılarımızın temsilcileri ve kanaat başkanlarımızla bir toplantı yapacağım. ve ona göre bir sonuç belirleyeceğiz. Bu sonucun durumuna göre yol haritamızı ortaya koyacağız ve ardından önümüzdeki 14 gün içinde üzerimize düşeni yapacağız. Bu vesileyle milletimizin mekanı cennet olsun, Türkiye’yi asla krize sokmayacağız. Bu seçim gösterdi ki bu seçimde en istikrarlı biz olduk. Bu seçim sürecini yöneten asıl biz olduk ve tutunsak da seçim sonuçlarını doğrudan etkiledik ve değiştirdik. Bu nedenle önümüzdeki dönemde de bu durumu devam ettireceğiz ve milletimizin menfaatine neyse o konuda bir karar alacağız.”

Kaynak: ANKA / Günümüz

kursunlu-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Yenikent Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu