Teknoloji

The Rogue Prince of Persia Zamanda Geriye Gidiş İmkanı Sunacak

Yayınlanan yeni videoyla, The Rogue Prince of Persia zamanda geriye gidiş özelliği ön plana çıkartıldı. Detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: İptal Edilen The Division: Heartland’ın Oynanış Videosu Sızdırıldı


Resmi duyurusunda Steam mağazasında 14 Mayıs 2024 Salı günü Erken Erişim olarak satışa sunulacak olan The Rogue Prince of Persia, Hades 2 oyununun sürpriz çıkışı nedeniyle ertelenmişti. Ancak bu uzun süreli değil, yaklaşık iki haftalık bir ertelemeydi. Öyle ki, 27 Mayıs 2024 Pazartesi günü büyük buluşma gerçekleşecek.

The Rogue Prince of Persia Zamanda Geriye Gidiş Özelliği Detaylandırıldı

Dead Cell içerikleri ile tanıdığımız Evil Empire tarafından geliştirilen The Rogue Prince of Persia, Ubisoft tarafından yayınlanacak. Geri sayım için devam eder iken de tanıtımlar tam gaz devam ediyor.

Videoda bahsedilene göre, karakterimizin küre şeklinde küçük bir mücevheratı olacak. Bu vesile ile zamanda geriye doğru gidebilecek. Kendisine bunu kimin verdiğini bilmiyor olsa da, hem hayatı boyunca buna sahip olup hem de akrobasi yeteneklerini geliştirirken büyük riskler alabilmek için güçlerini her daim kullanmış.

Zaman yolculuğunun haricinde, karakterimizin kara büyü kullanan Hun ordusu ile karşılaşmasının ardından Sukhra sayesinde kendisine nasıl güvenli bir yer bulduğundan da bahsediliyor. The Rogue Prince of Persia oyununun hikaye anlatımı farklı gidişatlar ile anlatılacak. Bu süreçte, bizleri hem gittikçe güçleneceğimiz hem de daha iyi oynar hale geleceğimiz oldukça zorlayıcı meydan okumalar bekleyecek. Bununla birlikte, Erken Erişim aşamasında da hikaye anlatımı elementlerinin daha iyi hale getirilmesi de hedefleniyor.

aybasti-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Yenikent Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu