Haber

Ümit Özdağ Çengelköy’ü karıştırdı! Partililer vatandaşlarla tartıştı

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Üsküdar’da vatandaşlarla bir araya geldi. Akşam saatlerinde Çengelköy’deki Tarihi Çınaraltı’na giden Özdağ ve beraberindekiler, yerde ortalığı tahrik ederek ortalığı karıştırdı.

Zafer Partisi üyelerinin sosyal medyada paylaştığı görüntülerde Ümit Özdağ ve ekibi Çengelköy’de. ‘Tarihi Çınaraltı’Herhangi bir bağlantı gösterilmeden Zafer Partisi üyelerinin kafeye girmesine izin vermediğini iddia etti.

“ÖZDAĞ SAYIN VE KALABALIK BİR GRUP ZORLAYICI BİR TUTUMLA GİRMEYE ÇALIŞTI”

Çengelköy Tarihi Çınaraltı’ndan yapılan açıklamada, “Ümit Özdağ Bey ve Zafer Partisi’nden kalabalık bir grup işletmemize gelerek zorlayıcı bir şekilde tesisimize girmeye çalışmış ve durumdan rahatsız olan bazı müşterilerimizle tartışarak tedirginlik yaratmıştır.”ifadeler kullanılmıştır.

Tarihi Çınaraltı’nın tam açıklaması şu şekilde;

“Ümit Özdağ Bey ve Zafer Partisi’nden kalabalık bir grup kuruluşumuza gelerek mekan sahibi tarafından el sıkışılarak nezaketle karşılandılar. Propaganda yapmalarına izin verilmesine rağmen kalabalık saldırgan ve saldırgan bir tavırla içeri girmeye çalıştı. Durumdan rahatsız olan bazı müşterilerimizle tartışarak tedirginlik yarattık.Tarihi Çınaraltı yazılı ve görsel medyada en çok konuşulan Çengelköy’ümüzle özdeşleşmiş köklü bir kuruluştur.Öncelikle şöyle çalışır: Çengelköy esnafının ortak salonuna dışarıdan yiyecek getirilmesine izin vererek müşterilerini ırk, mezhep, mezhep, siyasi görüş ayrımı yapmaksızın Türk örf ve adetlerine uygun şekilde ağırlamakta ve ağırlamaktadır.Ümit Bey’in bu davranışını esefle kınıyoruz. İşletmemizin ticari imajını zedeleyen ve Türk adetlerine uymayan Özdağ ve çevresindeki Zafer Partisi üyeleri.

 

gudulajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Yenikent Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu