Yaşam

Yerli Netflix Dizisi Hot Head İptal Edildi

Yerli içeriğiyle karşımıza çıkmaya devam eden Netflix, geçtiğimiz Aralık ayında Türkiye’nin ilk distopik dizisi oldu. Sıcak Kafa bizimle tanışmıştı. Afşin Kum’un aynı isimli romanından yayınlanan yapım kısa sürede tanınmayı başarsa da seyirciyi ikiye böldü.

Dizinin ikinci dönemi için bekleyiş sürerken bugün hayranlarını üzecek bir gelişme yaşandı. Yapım oyuncularından Şevket Çoruh, Twitter’dan yaptığı bir paylaşımla dizinin iptal edildiğini duyurdu.

Netflix’ten henüz resmi bir açıklama yok.

Çoruh, Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “ Çok garip bir ayrılıktı. Bilseydim bu kadar yakın bir dostluk kurmazdım. Arkadaşlığımız kısa sürdü İfadelerini kullanırken dizide hayat verdiği karakter Anton’a da veda etti: kendine iyi bak Anton

Ayrıca Çoruh, kendisine ikinci dönem olacak mı diye soran bir kişiye de yanıt verdi. ünlü aktör, hayır Yaptığı açıklamalarla Hot Head’in 2. döneminin yayınlanmayacağını duyurdu.

Dizinin artık Netflix tarafından iptal edilmesi hakkında resmi açıklama yok Bahsetmeden geçmeyelim. Dizinin neden iptal edildiğine dair bir bilgi yok. Ancak Netflix’in başarılı görmediği yapımlara son verdiğini biliyoruz.

Afşin Kum’un romanından uyarlanan distopik bir dizi olan Ateşli Baş, zihinden akla bağlantı üzerinden geçiyor. iletişim yoluyla bulaşan bir delilik salgını konu buydu. Dizinin kadrosunda Osman Sonat, Hazal Subaşı, Şevket Çoruh, Haluk Bilginer, Kubilay Tunçer, Gonca Vuslateri ve daha birçok ünlü isim yer aldı.

Sıcak Kafa fragman

Hot Head incelememiz için;

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Yenikent Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu