Haber

Kurtuluş Festivalleri Ceylan Ertem Konseriyle Sona Erdi

Bilecik Belediyesi6 Eylül’de düzenlenen BilecikTürkiye’nin düşman işgalinden kurtuluşu kutlamaları Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen konserle sona erdi.

Cumhuriyet Meydanı, Şehitlik ve Pir Edebali Türbesi’nde düzenlenen kurtuluş şenlikleri, Bilecik Müzisyen Ceylan Ertem ve ekibinin Belediye ev sahipliğinde verdiği konserle sona erdi. Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen konsere Belediye Başkan Yardımcısı Melek Mızrak Subaşı, siyasi parti temsilcileri, belediye başkanları, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda Bilecikli katıldı.

Konserde Bileciklilere seslenen Belediye Başkanı V. Melek Mızrak Subaşı, BilecikTürkiye’nin düşman işgalinden kurtuluşunu kutlayan Erdoğan, “Bu anlamlı günde yanımızda oldukları için Ceylan Ertem ve ekibine teşekkür ediyorum. Burada harika bir gençlik görüyorum. Bugün kurtuluşumuzun 101’inci yıl dönümü. Bu tarih” Bizim için çok önemli. Bundan bir buçuk ay sonra Cumhuriyetimizin 100’üncü yıl dönümünü kutlayacağız. Yıl dönümümüzü kutlayacağız” dedi.

Konuşmasının ardından Belediye Başkanı V. Subaşı, Ceylan Ertem’e çiçek ve Bilecik seramiklerine yansıyan Atatürk portresi hediye etti.

Şarkıcı Ceylan Ertem de kendisini Bilecik halkıyla buluşturan Belediye Başkanı V. Melek Mızrak Subaşı’ya teşekkür etti.

Kaynak: ANKA / Yerel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Yenikent Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu