Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sağlığı nasıl? Osman Nuri Kabaktepe’den Haberler.com’a özel açıklama

Katıldığı canlı yayın sırasında rahatsızlanan ve iki gün boyunca programları iptal edilen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sağlık durumu herkes tarafından merak ediliyor. Erdoğan’ın en yakın isimlerinden AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, konuk olduğu Haberler.com YouTube kanalında son durumla ilgili bilgiler verdi.

“PROGRAMLARINA DEVAM EDECEĞİZ”

Haberler.com Genel Yayın Yönetmeni Bedia Teymur ve HaberlerMüdürü Olgun Kızıltepe’nin sorularını yanıtlayan Kabaktepe, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sağlık durumunun uygun olduğunu belirterek, “Kendisi de soğuk algınlığına yakalandığını ifade etti. Programlarına devam edecek” dedi.

“HIZINI YAKALAMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yoğun bir programı olduğunu ve temposuna ayak uydurmakta zorlandıklarını ifade eden Kabaktepe, “Sayın Cumhurbaşkanımızla birlikte bayramın ilk günü İstanbul’daydık. Gaziosmanpaşa’da bir açılış yaptık. bana ‘Hayır, ikinci gün deprem bölgesine gideceğim.’ “Yüzünü yakalamaya çalışıyoruz. Ayrıca tüm milletimize teşekkür ediyoruz, sağlık ve afiyet dileklerini ilettiler. Programlarına devam edecekler” dedi.

haber-tire.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Geneli Hizmet veren Firmalar Burada ! Yenikent Evden Eve Nakliyat
tv servisi
Başa dön tuşu